RIK hrá oslávencom

Oslávme narodeniny spolu! Chcete vidieť svoje deti v televízii? Je tu skvelá príležitosť. Aj havran RiK chce zaželať Vašim najmenším všetko najlepšie. Fotky alebo videá s najkrajšími momentmi svojich drobcov môžete poslať na www.rik.tv. Všetko najlepšie!

Zaželajte svojim deťom spolu s naším Rikom všetko najlepšie k narodeninám.
Je to jednoduché: stačí poslať sms správu s textom RIK na 8866. Na Váš mobilný telefón príde ihneď sms správa s kódom, ktorý napíšte do formulára nižšie.

DÔLEŽITÉ: Detská televízia Rik nemá archív a vysielanie relácie Rik spieva oslávencom v nedeľu o 8:55 a 18:50 je jediná možnosť ako vidieť svojho oslávenca v televízii.

Následne formulár odošlete, vyplníte údaje, zvolíte si dátum vysielania a nahráte fotky či videá. Cena sms je 5,00 EUR s DPH.

Narodeninové priania pre najbližšiu nedeľu sa uzatvárajú vždy predchádzajúci štvrtok o polnoci a sú kapacitne obmedzené (dátum po zaplnení kapacity z ponuky zmizne). Ak nestihnete prihlásiť oslávenca na Vami vybraný dátum (teda ho neuvidíte v ponuke), prosím, zvoľte si iný. Radi zablahoželáme každému malému divákovi.