RIK hrá oslávencom

Oslávme narodeniny spolu! Chcete vidieť svoje deti v televízii? Je tu skvelá príležitosť. Aj havran RiK chce zaželať Vašim najmenším všetko najlepšie. Fotky alebo videá s najkrajšími momentmi svojich drobcov môžete poslať na www.rik.tv. Všetko najlepšie!

Zaželajte svojim deťom spolu s naším Rikom všetko najlepšie k narodeninám. Je to jednoduché: stačí poslať sms správu s textom RIK na 8866. Na Váš mobilný telefón príde ihneď sms správa s kódom, ktorý napíšte do formulára tu:

Následne formulár odošlete, vyplníte údaje a nahráte fotky či videá. Cena sms je 5,00 EUR s DPH. Ak chcete vidieť svojho oslávenca v narodeninovej relácii už najbližšiu nedeľu, formulár vyplňte do štvrtka do polnoci v danom týždni. Keď to nestihnete, svoje deti uvidíte až ďalšiu nedeľu.

Reláciu Rik spieva oslávencom sledujte každú nedeľu ráno o 08:55 h. a večer o 18:50 h.

Všetko najlepšie!

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.