RIK hrá oslávencom

Oslávme narodeniny spolu! Chcete vidieť svoje deti v televízii? Je tu skvelá príležitosť. Aj havran RiK chce zaželať Vašim najmenším všetko najlepšie. Fotky alebo videá s najkrajšími momentmi svojich drobcov môžete poslať na www.rik.tv. Všetko najlepšie!

Zaželajte svojim deťom spolu s naším Rikom všetko najlepšie k narodeninám.
Je to jednoduché: stačí poslať sms správu s textom RIK na 8866. Na Váš mobilný telefón príde ihneď sms správa s kódom, ktorý napíšte do formulára nižšie.

Aktuálna obsadenosť blahoželaní:

V zátvorke - počet obsadených miest z celkového počtu blahoželaní pre daný dátum.
Plne obsadené dátumy sa nezobrazujú!

Následne formulár odošlete, vyplníte údaje, zvolíte si dátum vysielania a nahráte fotky či videá. Cena sms je 5,00 EUR s DPH.

Narodeninové priania pre najbližšiu nedeľu sa uzatvárajú vždy predchádzajúci štvrtok o polnoci a sú kapacitne obmedzené (dátum po zaplnení kapacity z ponuky zmizne). Ak nestihnete prihlásiť oslávenca na Vami vybraný dátum (teda ho neuvidíte v ponuke), prosím, zvoľte si iný. Radi zablahoželáme každému malému divákovi.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.