05:05 Robošváb III.
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:15 Timothy ide do školy II.
06:40 Krtko
06:50 Máša a medveď I.
07:00 Rapotáčik
07:05 Agi Bagi
07:25 George a Martha
07:50 Altair v Hviezdnom kráľovstve
08:00 Wilf - čarodejnícky pes
08:20 Zubor Pompík
08:30 Bob staviteľ
08:40 Oskar v balóne
08:55 Medzi nami zvieratkami
09:00 Rybičky Flip a Flap
09:05 Sníček
09:20 Malý medvedík
09:45 ZáchranáRik II.
09:50 Cesta za pokladom
10:05 Agi Bagi
10:20 Malí chrobáčikovia
10:25 Tom a Keri
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:05 Fix a Foxi II.
11:35 Príbehy dvoch myší II.
12:00 Albert spoznáva svet
12:25 Oskar v balóne
12:45 Kikirikí
12:50 Medzi nami zvieratkami
12:55 Rybičky Flip a Flap
13:00 Albert pozná prírodu najlepšie
13:35 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:45 Bratia Flubovci
14:10 Mestečko Wackaville
14:40 Robošváb III.
15:05 Sherm a jeho mikróby
15:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:35 Sam a Max
16:00 Lovci drakov
16:25 Hrdinovia z mesta II.
16:45 Príšerky zo skúmavky
17:00 Zabi nudu!
17:05 Wilf - čarodejnícky pes
17:20 Zubor Pompík
17:30 Pat a Mat
17:40 Zabi nudu! II.
17:50 Ferdo Mravec
18:15 Rapotáčik
18:25 Máša a medveď I.
18:35 Bob staviteľ
18:45 ZáchranáRik II.
18:50 Cesta za pokladom
19:10 Krtko
19:15 Sníček
19:35 Fix a Foxi II.
20:00 Príbehy dvoch myší II.
20:25 Robošváb III.
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:25 Sam a Max
21:45 ZáchranáRik II.
21:50 Kúzlovanie
22:00 Agi Bagi
22:15 Malí chrobáčikovia
22:20 Tom a Keri
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi II.
23:20 Príbehy dvoch myší II.
23:45 Zabi nudu!
23:55 Wilf - čarodejnícky pes
00:05 Zubor Pompík
00:15 Pat a Mat
00:25 Zabi nudu! II.
00:35 Ferdo Mravec
01:00 Rapotáčik
01:05 Máša a medveď I.
01:15 Bob staviteľ
01:30 ZáchranáRik II.
01:35 Cesta za pokladom
01:50 Krtko
02:00 Sníček
02:15 Fix a Foxi II.
02:35 Albert spoznáva svet
03:05 Oskar v balóne
03:20 Kikirikí
03:25 Medzi nami zvieratkami
03:30 Rybičky Flip a Flap
03:35 Albert pozná prírodu najlepšie
04:05 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
04:15 Bratia Flubovci
04:40 Mestečko Wackaville
05:50 Krimi
07:15 Arthur a Maltazardova pomsta
09:15 Gumkáči I.
11:10 Zafírovo modrá
13:45 Alvin a Chipmunkovia
15:45 NOVÁ ZÁHRADA
16:50 NA CHALUPE
19:00 Krimi
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
20:35 Kingsman: Tajná služba
23:30 Tajomný muž
01:45 Ona, jedine ona
03:40 Krimi
05:05 NOVÁ ZÁHRADA
05:50 NA CHALUPE
08:30 RÁNO S RIKOM
08:40 Rapotáčik
08:50 Zabi nudu! II.
09:10 Malý unavený Joe
11:50 POSLEDNÉ DEJSTVO
12:30 PROTI PRÚDU: CESTA KLIMATICKEJ NÁDEJE
14:00 VLCI
15:00 VLCI
17:10 Perfektný záskok
19:30 ŽREBOVANIE
20:35 Ona, jedine ona
22:30 Ilúzia lásky
01:35 Malý unavený Joe
03:30 DVOJIČKY
04:05 Haló
04:30 VLCI
05:35 Skutočné paničky z New Yorku VII.
06:20 Najlepší vizážisti
07:00 Bohaté deti z Beverly Hills II.
08:00 Extrémna premena III.
12:10 Kardashianky a ich rodina
13:25 HOTEL
15:30 INKOGNITO
16:45 INKOGNITO
17:50 Vraždy v Midsomeri XII.
20:10 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet
21:00 Kosti XII.
22:55 ŽREBOVANIE
01:15 Vraždy v Midsomeri XII.
06:45 Angele a Tony
08:15 Phoebe v říši divů
10:05 Poslední odkaz
11:55 Sexy 40
13:35 Počátek Země Nezemě
15:10 Domácnost naruby
16:55 Den na zkoušku
18:30 Mary a Max
20:15 Bitva o Passchendaele
22:15 Muž na pravém místě
00:00 Spiknutí
01:35 Hon na žraloka
03:00 Hon na skřítky

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.