Hanička a Murko

Hanička a Murko oslávia 2 roky na hudobnej scéne na svojom jesennom koncertnom turné

Dva roky uplynuli odvtedy, čo - dnes už - najpopulárnejšie bábky vydali svoje prvé CD a zverejnili svoje tri videoklipy. Odvtedy si ich obľúbili tisícky detí, ktoré počúvajú ich pesničky, chodia sa vyjašiť na ich veselé koncerty a sledujú ich pesničkové klipy a vzdelávacie videá na YouTube, ale aj na Detskej televízii RiK.

Práve vyšlo druhé CD Haničky a Murka “Pesničky pre škôlkarov 2”, na ktorom ich fanúšikovia nájdu nové autorské pesničky na témy, ktoré deti veľmi zaujímajú, ako napr. Princezné, Hasiči či Zúbok. Vďaka teplému, živému zvuku príjemnému na počúvanie vás pesničky neomrzia a originálne texty si budú deti radi spievať.

Zdroj: TV JOJ

So svojim novým CD vyrážajú Hanička a Murko a ich dvaja veľkí kamaráti na svoje tretie samostatné koncertné turné. Navštívia 19 miest vo všetkých regiónoch Slovenska. Predstavenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla. Deti sa na ňom môžu poriadne vyjašiť a pri tanci použiť aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka. Okrem nových pesničiek zaznejú aj štyri najväčšie hity z prvého CD, medzi nimi najobľúbenejšia pesnička Autá s Michalom Hudákom ako špeciálnym hosťom. Na YouTube už prekročila 1,6 milióna videní. Vystúpenie Haničky a Murka je určené pre malé deti - predovšetkým v škôlkarskom veku. Zabavia sa však aj staršie deti a tiež dospelí.

Zdroj: TV JOJ

Hanička a Murko nie sú známi len svojimi pesničkami, ale tiež vzdelávacími videami. Od soboty 21.9. sa na Detskej televízii RiK môžete tešiť na ich novú reláciau Hanička a Murko pre najmenších. V jednotlivých dieloch, ktoré budú mať premiéru vždy v sobotu ráno, vám predstavia rôzne dopravné prostriedky! A pozor, vďaka hlavným hrdinom - milej škôlkarke Haničke a nezbednému kocúrikovi Murkovi, si ich radi pozrú nielen chlapci - tak nezabudnite k obrazovkám zavolať aj dievčatá! :)

Zoznam miest Koncertného turné JESEŇ 2019

28.9. - 24.11.2019

Čadca, Liptovský Mikuláš, Košice, Ružomberok, Hlohovec, Trnava, Bratislava Dúbravka, Bratislava Rača, Poprad, Prešov, Piešťany, Trenčín, Ivanka pri Dunaji, Dunajská Lužná, Zvolen, Nitra, Banská Bystrica, Malacky, Nové Mesto nad Váhom

Aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka sú dostupné na Facebooku (https://www.facebook.com/hanickaamurko/) a Instagrame (https://www.instagram.com/hanickaamurko/). Videá Haničky a Murka je možné vidieť na

https://www.youtube.com/channel/UCKvSNKq94qWHL_OWDDC68lg

 (https://www.youtube.com/c/HaničkaaMurko).

Najpopulárnejšia pesnička Autá s Michalom Hudákom ako hosťom:

Ukážka pesničky z nového CD - Poď športovať: