Sníček a Adelka

Naši hrdinovia na Festíku

Prvý ročník najveselšieho detského festivalu v Bratislave Festík spestria svojim programom aj hrdinovia z obrazovky TV RIK.

Už v sobotu sa deti môžu stretnúť s Adelkou Heftyovou, ktorá naspievala piesne k relácii Rapotáčik. Spolu s Juniorom Zimnýkovalom pokrstia Rapotačíka priamo na festivale. Chýbať nebudú ani jej tvorcovia, ktorí prídu porozprávať ako logopedická relácia vznikala.
Rodičia, ktorí sa doma trápia s rečovou vadou svojich detí, sa budú môcť poradiť s Luckou Palugyayovou. Tá vo svojej na besede na pódiu TV RiK vysvetli prečo niektorým deťom ide výslovnosť ťahšie a čo s tým rodičia môžu robiť. 

Deťom príde v nedeľu zaspievať aj obľúbený Sníček Hugo. So svojim kámošom havranom Rikom predvedú svojú šou. A aby neostal len pri speve, Hugo im prečíta aj rozprávky na dobrú noc.

Cestu za pokladom búdu môcť absolvovať všetky deti, ktoré poznajú reláciu. Čaká na nich kvíz a kopec darčekov od Poštovej banky.

Oba dni návštevníci podujatia budú mať možnosť kúpiť si všetky knihy, CD a DVD z produkcie TV RiK za výhodné ceny.

Televízia tiež pre deti pripravila aj oddychovú zónu TV RiK, aby tí najmenší neboli tak unavení a vydržali na festivale čo najdlhšie.

 

PROGRAM FESTIVALU - HLAVNÉ PÓDIUM

SOBOTA
12:45 Krst Rapotáčika

NEDEĽA

15:00 Sníček Hugo
 

PROGRAM FESTIVALU - PÓDIUM TV RIK

SOBOTA

12:00 Sníček Maxo
14:00 Beseda s Luciou Palugyayovou (logopédka z relácie Rapotáčik)
15:30 Cesta za pokladom

NEDEĽA

18:00 Sníček Hugo číta deťom