Všetky deti poteší nová ilustrovaná kniha z vydavateľstva IKAR podľa známeho televízneho seriálu SNÍČEK

Kniha Sníček je nádherne ilustrovanou detskou knižkou, ideálnou na čítanie pred spaním. Pre mnohé deti už Sníček nie je neznámy, poznajú ho ako postavičku z obľúbeného seriálu našej detskej TV Rik.

Dramaturgička televízie Branislava Hronská sa rozhodla vdýchnuť Sníčkovi aj jeho knižnú podobu. Podľa jej slov to bol ďalší logický krok, pretože deti sledujú Sníčka v televízii, pozerajú jeho príhody na DVD, počúvajú jeho pesničky na CD a stretávajú sa s ním na podujatiach na celom Slovensku.

„Keďže si uvedomujeme, že čítanie je pre deti dôležité, rozhodli sme sa spraviť krásne ilustrovanú knihu, aby deti mohli pri čítaní Sníčka zaspávať," hovorí Branislava Hronská, ktorá knihu napísala na základe televízneho námetu režiséra Vlada Križka. Knihu ilustroval talentovaný slovenský ilustrátor, výtvarník mnohých detských kníh na Slovensku aj v zahraničí Adrián Macho.

Pozrite si fotografie z krstu knihy, ktorej hrdým krstným otcom bol malý Matúško, syn Hanky Zavřelovej Gallovej a Adama Zavřela.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.