Spojili sa pre dobrú vec.

Televízia RiK a spoločnosť Zaren sa spojili, aby potešili deti v Špeciálnej základnej škole s materskou školou na Karpatskej ulici v Bratislave. Deti v tejto škole majú špeciálny režim výučby, keďže sa tam vzdelávajú žiaci s mentálnym postihnutím a s viacnásobným postihnutím. Pre kvalitné učenie potrebujú priestor, kde by si mohli počas hodín oddýchnuť.
Aktuálne sa zopár matracov v triedach nachádza, ale bohužiaľ ich majú málo a sú zničené.

Naše aktívne kolegyne sa preto rozhodli, že musia konať. Túto školu často navštevujú a sú podrobne informované o situácií v škole, rozhodli sa im pomôcť: "Dostali sme kontakt na slovenského výrobcu matracov Zaren, ktorého sme oslovili kvôli spolupráci a možnosti darovať pár matracov," opisuje Františka Fedor, marketing a produkt manažér TV RiK. Po pár stretnutiach sa spoločnosť rozhodla, že škole pomôže. V piatok teda zavítali na Špeciálnu základnú školu s materskou školou a zorganizovali túto dobročinnú aktivitu. 

Radosť detí bola neopísateľná a z nových matracov sa náramne tešili. Dokonca ich prišiel pozrieť aj samotný RiK, od ktorého sa nevedeli odlepiť. Spravili si s ním pár fotiek, vyobjímali ho a trochu sa s ním pohrali na nových matracoch. Týmto však pomoc určite nekončí, pretože na škole je ešte veľa práce. Pozrite si krásne video z tohto odovzdávania matracov. Úprimná detská radosť vám určite vyčarí úsmev na tvári.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.