Detská televízia RiK v ponuke UPC

Rik TV a jej postavičky počas vianočných sviatkov a zimných prázdnin zavítajú do domovov desiatok tisícov detičiek na celom Slovensku. Najväčší káblový operátor UPC totiž od 5. decembra rozšíril svoju programovú ponuku o detskú televíziu RiK.

Televízia RiK je detskou stanicou, ktorá vysiela výlučne v slovenčine. Je určená predovšetkým malým divákom od 4 do 12 rokov. Program televízie RiK ponúka európsku produkciu a vlastnú tvorbu.

„Myslíme si, že naše tituly posadia pred obrazovky celé rodiny, nielen detičky. Postavičky ako Macko Uško, Bob a bobek, králiky z klobúka, Vlk a zajac či Mach a Šebestová vyčarujú kúzlo spomienok dávnych Vianoc z detstva aj v srdciach dnešných rodičov. Veríme tomu, že postavičky z detstva dnešnej generácie rodičov budú sledovať takto s radosťou aj dospelí,“ povedala dramaturgička detského kanálu Branislava Hronská.

Na televíznych obrazovkách slovenských domácností sa v poslednom období vďaka originálnej vlastnej produkcii JOJ Group objavili relácie Sníček, Rapotáčik alebo aj Zabi nudu. „Hlavný hrdina detskej televízie Sníček Hugo už zavítal do mnohých kútov Slovenska. Pesničky ako Zvieratá, Ľudské telo a Doprava už Hugo zaspieval na pódiách nákupných centier, v školách, škôlkach a na mnohých námestiach,“ hovorí marketingová manažérka Františka Fedor.

Relácia Sníček s príbehmi Huga a jeho priateľov a pesničky z relácie sú dostupné na CD a DVD. Sníček zažil aj svoj knižný debut vďaka vydavateľstvu IKAR.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.