SNÍČEK

Sníček Hugo deťom splní čokoľvek si vysnívajú! Vždy v noci snové víly prinášajú deťom sny. Hugo sa však cez deň nudí a zmyslí si, že Luciu a Damiána navštívi aj keď nespia. Nevie sa však v našom svete správať, a tak ho deti učia, ako byť vychovaný. On im za to vysvetlí a ukáže, ako fungujú najznámejšie hodiny na svete Big Ben, či ako žijú rôzne zvieratá. Vezme ich do džungle, pod morskú hladinu, do vesmíru, a tiež do svojho snového sveta, kde je možné naozaj všetko.

Túto obľúbenú reláciu od teraz už vaše deti nemusia sledovať iba v televíziu. DVD aj so špeciálnym bonusom nájdete v každom dobrom kníhkupectve.

Ak si vaše deti radi spievajú, alebo ak ich chcete cestou v aute skvelo zabaviť, pustite im CD Sníček. Texty k jednotlivým piesňam napísal Daniel Hevier. Za hudbou stojí Rasťo Dubovský, Peter Bič a Andy Ďurica.

A večer pred spaním môžete odteraz napínavé dobrodružstvá Sníčka Huga a jeho kamarátov čítať deťom z jeho novej knihy Sníček. Táto kniha je nie len vtipná a náučná, ale očaria vás a vaše ratolesti aj krásne ilustrácie Adriana Macha.

DVD, CD a knihu Sníček nájdete v Panta Rhei, bux.sk alebo v ďalších e-shopoch či kamenných obchodoch.